Watertight Teknolojisi

Scooter Tactical Bot
(Asla Su Geçirmez, Nefes Alır)

Scooter Tactical Botları Watertight özelliği ile farklılık yaratmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan özel memran lamine sayesinde su geçirmez özelliğinin yanında, ürünler tüketicinin maksimum ayak sağlığı için geliştirilmiştir, dış yüzeyinde kullanılan derinin doğal özelliği korunarak koşullar ne olursa olsun su geçirmesini önleyen bir teknolojiyle üretilmiştir. Ayağınızın ayakkabı içerisinde kuru ve rahat olması için astar Almanya’da üretilen, nefes alan özelliği bulunmaktadır.

Scooter Tactical botlarımız %100 Hakiki Deri Dış Yüzey. Rahat, şık ve anatomik tasarım. Doğal deri, gözenekli yapısıyla ayağınızın nefes almasını sağlar. Nem ve bakteri oluşumunu engeller, nefes alır. Destek süngeriyle desteklenmiş hava alan Tekstil Astar. Topuktaki (çoraplık) ekstra malzeme sayesinde daha yüksek dayanıklılığa sahiptir.

Saf Kauçuk ve PU

Tabanın alt kısmı KAYMAYI ÖNLEYİCİ SAF KAUÇUKtan, orta kısmı ekstra confort PU malzemeden üretilmiştir. Kaymaz, Hafif, Esnek ve Dayanıklı Enjeksiyon Taban. Darbe emici özelliğe sahip, Antibakteriyel Anatomik tekstil iç tabanlık. İstediğinizde çıkarabilir ve havalandırabilirsiniz.